Chcete-li koupit nebo prodat automobil od známého nebo prostřednictvím inzerátu, je pro Vás ideální využít leasing mezi osobami nebo také úvěr mezi osobami.

Leasing mezi osobami umožňuje nákup vozidla mezi fyzickými osobami i právnickými subjekty. Zájemce si vybere vozidlo, které chce koupit a prodávajícímu zaplatí peníze v hotovosti naše společnost. Kupující pak tento automobil splácí leasingové, resp. úvěrové společnosti v pravidelných měsíčních splátkách, podle předem dohodnutých podmínek.

Největší výhodou leasingu mezi osobami je bezesporu skutečnost, že kupující není omezen výběrem automobilu jen v bazaru, resp. u prodejce nových vozidel, ale může si auto vybrat v inzerci nebo od známého a přitom není limitován aktuální výší hotovosti. Ale leasing mezi osobami má své nesporné výhody i pro prodávajícího, který nemusí svůj vůz prodávat v bazaru, ale může nabídnout automobil k prodeji a mít přitom jistotu, že dostane finance bez problémů a rychle.

Naše firma Vám pomůže posoudit a individuálně poradí optimální řešení tzn. zda je lepší využít leasing mezi osobami nebo úvěr mezi osobami.Výhody leasingu či úvěru mezi osobami:

V případě zájmu o více informací o leasingu a úvěru mezi osobami nebo zprostředkování prodeje nás kontaktujte na

tel.:+420602327379